Philips Lemputė 60 W A60 E27 x4
Philips Lemputė 60 W A60 E27 x4

 Prekės atspalvis ir tikroji spalva gali skirtis nuo to, kas parodyta nuotraukoje, nes nuotraukos yra iliustracinės. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir gali nepateikti visų prekės savybių.

Philips Lemputė 60 W A60 E27 x4

14.37 €
1776716

8718699718077

8718699718077

Pristatymas 6-8 d.d.

Ar jus domina šis produktas?
(Perskaitykite paslaugų teikimo sąlygas)

Viskas apie produktą

Ryškus šviesos diodų apšvietimas
Bendrojo apšvietimo tikslais
„Philips“ šviesos diodų elektros lemputės skleidžia aukštos kokybės šviesą, yra išskirtinai ilgaamžės ir taupo energiją vos pradėjus jas naudoti.

Features

Svoris35 g
Plotis6 mm
Ilgis105 mm
Aukštis10,5 mm
Kiekis pakuotėje4 vnt
Pakuotės tipas„Box“
Pakuotės plotis12,2 mm
Pakuotės gylis6,2 mm
Pakuotės aukštis17,6 mm
AC įėjimo įtampa220-240 V
Energijos efektyvumo klasėF
AC įėjimo dažnis50-60 Hz
Įėjimo įtampa220 - 240 V
Galios koeficientas0,51
Talpinimas palaikomasVidaus
Ilgis105 mm
Lempos dangtelio tipasE27
Šviesos spalvaŠalta balta
Spalvinė temperatūra (min.)4000 K
Spalvinė temperatūra (maksimali)4000 K
Šviesos srautas806 lm
Tolimosios šviesos kampas180°
Lemputės naudojimo trukmė10000 h
Šviesos srauto reguliavimasNe
Spalvų perteikimo indeksas (CRI)80
Lempos tipasLED
Lempos galingumas9 W
Lemputės formaA formos
Skersmuo6 cm
Spalvos temperatūra4000 K
Perjungimo ciklų skaičius20000
Paleidimo trukmė0,5 s
Įėjimo dažnis50 - 60 Hz
Lygiavertis Lempa Power60 W
Nominalioji tarnavimo trukmė15000 h
Pakaitinės lemputės energijos galia (maks.)9 W
Lemputės pašildymo trukmė iki 60 %lumină instantanee
Stiklo tipasMatinis
Spindėjimo palaikymo koeficientas70%
Lemputės naudojimo trukmė (naudojant 2,7 h/d.)15 metai
Lemputės srovė70 mA
Švietimo efektyvumas89 lm/W
Momentinis įjungimas iškart visa apšvietimo galiaTaip
Vertinama galia8 W
EAN/UPC/GTIN (pakuotė)8718699718077
EOC kodas871869971807700
12 skaitmenų logistikos kodas (-ai)929002306397
Spalvų nuoseklumas (SDCM)6
Akių komfortasNe
Nominalusis šviesos srautas806 lm
Produkto pavadinimasLED 60W A60 E27 CW FR ND 4PF/6 DISC
Pakuotės bendrasis svoris140 g
Pakuotės bendrasis svoris190 g
Vieneto SAP plotis12,200 cm
Vieneto SAP ilgis6,200 cm
Vieneto SAP aukštis17,600 cm
Šviesos paskirstymasNekryptinės
SAP EAN bendrasis vieneto svoris0,000 g
SAP EAN / UPC kiekvienam rinkiniui8718699718077
Nominalusis spindulio kampas180°
Galios suvartojimas (1000 valandų)9 kWh
Techninė informacija
Stiklo tipas Matinis
Pakaitinės lemputės energijos galia (maks.) 9 W
Lygiavertis Lempa Power 60 W
Galios koeficientas 0,51
Lempos tipas LED
Spalvų nuoseklumas (SDCM) 6
Šviesos srauto reguliavimas Ne
Šviesos paskirstymas Nekryptinės
Vieneto SAP plotis 12,200 cm
Vieneto SAP ilgis 6,200 cm
Vieneto SAP aukštis 17,600 cm
SAP EAN bendrasis vieneto svoris 0,000 g
Akių komfortas Ne
Vertinama galia 8 W
Paleidimo trukmė 0,5 s
Galios suvartojimas (1000 valandų) 9 kWh
Nominalusis spindulio kampas 180°
Nominalusis šviesos srautas 806 lm
Lemputės naudojimo trukmė (naudojant 2,7 h/d.) 15 metai
Produkto pavadinimas LED 60W A60 E27 CW FR ND 4PF/6 DISC
EOC kodas 871869971807700
Kitos savybės
Talpinimas palaikomas Vidaus
AC įėjimo įtampa 220-240 V
AC įėjimo dažnis 50-60 Hz
Nominalioji tarnavimo trukmė 15000 h
Veikimo charakteristikos
Perjungimo ciklų skaičius 20000
Švietimo efektyvumas 89 lm/W
Spindėjimo palaikymo koeficientas 70%
Lemputės pašildymo trukmė iki 60 % lumină instantanee
Lemputės forma A formos
Momentinis įjungimas iškart visa apšvietimo galia Taip
Lempos
Lempos dangtelio tipas E27
Spalvos temperatūra 4000 K
Šviesos spalva Šalta balta
Tolimosios šviesos kampas 180°
Šviesos srautas 806 lm
Lemputės naudojimo trukmė 10000 h
Spalvų perteikimo indeksas (CRI) 80
Spalvinė temperatūra (min.) 4000 K
Spalvinė temperatūra (maksimali) 4000 K
Lempos galingumas 9 W
Energijos valdymas
Įėjimo įtampa 220 - 240 V
Energijos efektyvumo klasė F
Lemputės srovė 70 mA
Įėjimo dažnis 50 - 60 Hz
Svoris ir matmenys
Plotis 6 mm
Aukštis 10,5 mm
Ilgis 105 mm
Skersmuo 6 cm
Svoris 35 g
Ilgis 105 mm
Pakuotės duomenys
Pakuotės plotis 12,2 mm
Pakuotės aukštis 17,6 mm
Pakuotės gylis 6,2 mm
Kiekis pakuotėje 4 vnt
Pakuotės bendrasis svoris 190 g
Pakuotės bendrasis svoris 140 g
Pakuotės tipas „Box“
Logistikos duomenys
12 skaitmenų logistikos kodas (-ai) 929002306397
EAN/UPC/GTIN (pakuotė) 8718699718077
SAP EAN / UPC kiekvienam rinkiniui 8718699718077