Philips SDV6227/12 teleantenn Duaalne 47 dB
Philips SDV6227/12 teleantenn Duaalne 47 dB – 2
Philips SDV6227/12 teleantenn Duaalne 47 dB
Philips SDV6227/12 teleantenn Duaalne 47 dB

Toote toon ja tegelik värvus võivad erineda pildil kujutatust, kuna pildid on illustratiivse iseloomuga. Samuti on toote kirjeldus üldine ega pruugi sisaldada kõiki toote omadusi.

Philips SDV6227/12 teleantenn Duaalne 47 dB

49.00 €
Kuumakse alates 2,16 €
569337

SDV6227/12

8712581658236, 0871258165823

Tarneaeg 11-12 t.p.

Kauba vastu huvi?
(Lugege teenusetingimusi)

Kõik toote kohta

Philips SDV6227/12. Toote värv: Must, Hõbe, Antenni tüüp: Duaalne, Antenni kaabli pikkus: 1,8 m. Laius: 250 mm, Sügavus: 2,72 mm, Kõrgus: 19,1 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi mõõtmed (l x s x k): 24,5 x 5,7 x 31 mm, Pakendi kaal: 0,866 kg. Välise kartongpakendi brutokaal: 3,802 kg, Välise kartongpakendi netokaal: 2,524 kg, Pakendi netokaal: 0,631 kg

Funktsioonid

Toote värvMust; Hõbe
Kaal0,436 g
Laius250 mm
Sügavus2,72 mm
Kõrgus19,1 mm
AC-adapter kaasa arvatudJah
Kaabli pikkus1,8 m
Kogus pakis1 tk
Pakendi laius24,5 mm
Pakendi sügavus5,7 mm
Pakendi kõrgus310 mm
Pistmik(ud)IEC75
JuhendJah
LED-indikaatoridJah
Mõõdud (l x s x k)25 x 2,72 x 19,15 mm
Toetatud raadiolainealadFM; UHF; VHF
Antenni tüüpDuaalne
SisemineJah
Pakendi mõõtmed (l x s x k)24,5 x 5,7 x 31 mm
Väliste kartongpakendite kogus4 tk
Välise kartongpakendi netokaal2,524 kg
Välise kartongpakendi brutokaal3,802 kg
Pakendi kaal0,866 kg
Antenni kaabli pikkus1,8 m
Välise kartongpakendi kõrgus (cm)26 cm
Välise kartongpakendi pikkus (cm)29,8 cm
Välise kartongpakendi laius (cm)24,8 cm
Võimendustegur47 dB
Pakendi netokaal0,631 kg
Välise kartongpakendi tareeritud kaal1,278 kg
Pakendi tareeritud kaal0,235 kg