Philips SDV6227/12 televīzijas antena Duāls 47 dB
Philips SDV6227/12 televīzijas antena Duāls 47 dB – 2
Philips SDV6227/12 televīzijas antena Duāls 47 dB
Philips SDV6227/12 televīzijas antena Duāls 47 dB

Produkta tonis un faktiskā krāsa var atšķirties no attēlā redzamā, jo attēli ir ilustratīvi. Produkta apraksts ir vispārīgs un, iespējams, tajā nav iekļautas visas produkta īpašības.

Philips SDV6227/12 televīzijas antena Duāls 47 dB

49.00 €
Ikm. maksa no 2,16 €
569337

SDV6227/12

8712581658236, 0871258165823

Piegāde 11-12 d.d.

Šī prece Jūs ieinteresēja
(Lasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus)

Viss par produktu

Philips SDV6227/12. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Antenas tips: Duāls, Antenas vada garums: 1,8 m. Platums: 250 mm, Dziļums: 2,72 mm, Augstums: 19,1 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma dimensijas (WxDxH): 24,5 x 5,7 x 31 mm, Iepakojuma masa: 0,866 kg. Bruto svars ārējai kastei: 3,802 kg, Neto svars ārējā kaste: 2,524 kg, Iepakojuma neto svars: 0,631 kg

Features

Produkta krāsaMelns; Sudrabs
Svars0,436 g
Platums250 mm
Dziļums2,72 mm
Augstums19,1 mm
AC adaperis komplektāJā
Kabeļa garums1,8 m
Skaits iepakojumā1 pcs
Iepakojuma platums24,5 mm
Iepakojuma dziļums5,7 mm
Iepakojuma augstums310 mm
Savienotājs(i)IEC75
ManuālsJā
LED indikatoriJā
Dimensijas (WxDxH)25 x 2,72 x 19,15 mm
Atbalstītās frekvencesFM; UHF; VHF
Antenas tipsDuāls
IekšējsJā
Iepakojuma dimensijas (WxDxH)24,5 x 5,7 x 31 mm
Daudzums, ārējā kaste4 pcs
Neto svars ārējā kaste2,524 kg
Bruto svars ārējai kastei3,802 kg
Iepakojuma masa0,866 kg
Antenas vada garums1,8 m
Augstums (cm) ārējai kastei26 cm
Garums (cm) ārējai kastei29,8 cm
Platums (cm) ārējā kaste24,8 cm
Pastiprinājums47 dB
Iepakojuma neto svars0,631 kg
Taras svars ārējā kaste1,278 kg
Iepakojuma taras svars0,235 kg