Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber
Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber – 2
Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber – 3
-2%
Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber
Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber
Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber

Toote toon ja tegelik värvus võivad erineda pildil kujutatust, kuna pildid on illustratiivse iseloomuga. Samuti on toote kirjeldus üldine ega pruugi sisaldada kõiki toote omadusi.

Axis P1485-LE Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hooneväline 1920 x 1080 pikslit Postiklamber

1 089,01 €
1 069.01 €
Kuumakse alates 28,43 €
4241933

03182-001

7331021090323

Tarneaeg 12-13 t.p.

Kauba vastu huvi?
(Lugege teenusetingimusi)

Kõik toote kohta

Axis P1485-LE. Tüüp: IP süsteemiga turvakaamera, Toetatud paigutus: Hooneväline, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Kinnituse tüüp: Postiklamber, Toote värv: Valge, Toote kuju: Kuul (kuju). Minimaalne valgustus: 0,01 lx, Objektiivi vaatenurk, horisontaalne: 29.4 - 11°, Objektiivi vaatenurk, vertikaalne: 16.5 - 6.3°. Anduri tüüp: CMOS, Optilise sensori suurus: 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8"). Fookuskauguse ulatus: 10.8 - 28.2 mm

Funktsioonid

WiFiEi
BluetoothEi
Toote värvValge
Protsessori mudelARTPEC-9
Ühilduvad mälukaardidMicroSD (TransFlash); MicroSDHC; MicroSDXC
AutomaatfookusJah
PildistabilisaatorJah
Toote kujuKuul (kuju)
Rahvusvahelise kaitse (IP) koodIP67; IP66
Kaal1,38 kg
TüüpIP süsteemiga turvakaamera
Maksimaalne resolutsioon1920 x 1080 pikslit
ÜhenduvustehnoloogiaJuhtmega ühendatud
JuhendJah
Kasutamistemperatuur (T-T)-40 - 60 °C
Hoiustamistemperatuur (T-T)-40 - 65 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H)10 - 100 protsenti
MikrofonisisendJah
DC-pistikJah
Ethernet LANJah
Ethernet LAN (RJ-45) pordid1
VõrgustandardidIEEE 802.1x; IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; IEEE 802.1AE; IEEE 802.1ar
Integreeritud kaardilugejaJah
LED-indikaatoridJah
Korpuse materjalAlumiinium; Polükarbonaat
Ethernet-liidese tüüpGigabit Ethernet; Kiire Ethernet
MüravähendusJah
Kinnituse tüüpPostiklamber
Toiteallika tüüpDC (alalisvool); Internet elektrivõrgu kaudu (PoE)
Elektritarbimine (max)12,95 W
Suumi võimekusJah
Fookuskauguse ulatus10.8 - 28.2 mm
Toetatud paigutusHooneväline
Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel5 - 95 protsenti
Helisüsteemkahesuunaline
PaigalduskomplektJah
PTZ-kontrollJah
Lai dünaamiline ulatus (WDR)Jah
Päeva-/öörežiimJah
IK-koodIK10
Kaamera katiku kiirus1/37000 - 2 s
Anduri tüüpCMOS
Optilise sensori suurus25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8")
Videopakkimise formaadidH.264; H.265; M-JPEG; AV1
Teksti lisamine pildileJah
Sisseehitatud kõvaketasEi
Välkmälu8192 MB
Video liikumisandurJah
Pikslite loendurJah
DC-väljundpinge12; 15; 28; 24; 10; 16
Kaamerate arv1
Sisseehitatud protsessorJah
Teenusekvaliteedi (QoS) tugiJah
RAMi maht2048 MB
VoolupesaJah
Minimaalne valgustus0,01 lx
Suurenduse reguleerimise tüüpAutomaatne
Kaadrisagedus60 fps
VideosalvestusJah
Megapiksleid kokku2 MP
ÖönägemineJah
LED-i tüüpIR
Minimaalne apertuuri suurus1,7
Maksimaalne apertuuri suurus1,76
Dünaamiline ulatus120 dB
Andurite arv1
Infrapuna lainepikkus850 nm
Video voogesitusJah
Pilvepõhine haldusJah
Alarmi sisend/väljundJah
Infrapuna (IR) filterJah
Progressiivne skaneerimineJah
Audiosüsteemi täisdupleksJah
Öönägemise kaugus80 m
Müravähenduse tehnoloogia3D müra vähendamine; 2D-müravähendus
Pildikvaliteedi reguleerimineHeledus; Kontrast; Värviküllastus; Teravus; White balance
Objektiivi vaatenurk, horisontaalne29.4 - 11°
Objektiivi vaatenurk, vertikaalne16.5 - 6.3°
Kaamera pikslisuurus2,9 µm
Võrkude juurdepääsu säilitusseadmed (NAS)Jah