Server Synology BC800Z AI-põhine zoom-kaamera Ultra HD 4K
-1%
Server Synology BC800Z AI-põhine zoom-kaamera Ultra HD 4K

Toote toon ja tegelik värvus võivad erineda pildil kujutatust, kuna pildid on illustratiivse iseloomuga. Samuti on toote kirjeldus üldine ega pruugi sisaldada kõiki toote omadusi.

Synology BC800Z turvakaamera Kuul (kuju) IP süsteemiga turvakaamera Hoonesisene & hooneväline 3840 x 2160 pikslit Lagi/sein

589,00 €
583.88 €
Kuumakse alates 15,93 €
4082795

BC800Z

4711174726233, 0846504006236, 9991000000385

Tarneaeg 4-6 t.p.

Kauba vastu huvi?
(Lugege teenusetingimusi)

Kõik toote kohta

Synology BC800Z. Tüüp: IP süsteemiga turvakaamera, Toetatud paigutus: Hoonesisene & hooneväline, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Kinnituse tüüp: Lagi/sein, Toote värv: Valge, Toote kuju: Kuul (kuju). Objektiivi vaatenurk, horisontaalne: 112.1 - 47.5°, Objektiivi vaatenurk, vertikaalne: 58 - 26.6°, Objektiivi vaatenurk, diagonaalne: 137.5 - 54.6°. Anduri tüüp: CMOS, Optilise sensori suurus: 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8"). Fookuskauguse ulatus: 4.38 - 9.33 mm

Funktsioonid

WiFiEi
BluetoothEi
Toote värvValge
Ühilduvad mälukaardidMicroSD (TransFlash)
Toote kujuKuul (kuju)
Rahvusvahelise kaitse (IP) koodIP67; IP66
Kaal1,31 kg
Laius105 mm
Sügavus272 mm
Kõrgus105 mm
TüüpIP süsteemiga turvakaamera
Maksimaalne resolutsioon3840 x 2160 pikslit
ÜhenduvustehnoloogiaJuhtmega ühendatud
SertifikaatFCC, IC, CE, UKCA, BSMI, VCCI, RCM, JATE; REACH, ROHS, WEEE
Kasutamistemperatuur (T-T)-30 - 60 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H)5 - 95 protsenti
Ethernet LANJah
Integreeritud kaardilugejaJah
Ethernet-liidese tüüpKiire Ethernet
Kinnituse tüüpLagi/sein
Toiteallika tüüpDC (alalisvool); Internet elektrivõrgu kaudu (PoE)
Fookuskauguse ulatus4.38 - 9.33 mm
Toetatud paigutusHoonesisene & hooneväline
Sisseehitatud mikrofonJah
Päeva-/öörežiimJah
IK-koodIK10
Anduri tüüpCMOS
Optilise sensori suurus25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8")
Sisseehitatud kõvaketasEi
DC-väljundpinge12
Kaamerate arv1
Mikrofonide arv1
LähtestusnuppJah
Kaadrisagedus30 fps
Megapiksleid kokku8 MP
ÖönägemineJah
LED-i tüüpIR
Minimaalne apertuuri suurus2,15
Maksimaalne apertuuri suurus1,3
Andurite arv1
Läätsede arv1
Infrapuna lainepikkus850 nm
Öönägemise kaugus38 m
Objektiivi vaatenurk, diagonaalne137.5 - 54.6°
Objektiivi vaatenurk, horisontaalne112.1 - 47.5°
Objektiivi vaatenurk, vertikaalne58 - 26.6°