Philips Lemputė, 75 W A60 E27 4 vnt.
Philips Lemputė, 75 W A60 E27 4 vnt.

 Prekės atspalvis ir tikroji spalva gali skirtis nuo to, kas parodyta nuotraukoje, nes nuotraukos yra iliustracinės. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir gali nepateikti visų prekės savybių.

Philips Lemputė, 75 W A60 E27 4 vnt.

19.00 €
2024631

8718699694968

8718699694968

Pristatymas 6-8 d.d.

Ar jus domina šis produktas?
(Perskaitykite paslaugų teikimo sąlygas)

Viskas apie produktą

Ryškus šviesos diodų apšvietimas
Bendrojo apšvietimo tikslais
„Philips“ šviesos diodų elektros lemputės skleidžia aukštos kokybės šviesą, yra išskirtinai ilgaamžės ir taupo energiją vos pradėjus jas naudoti.

Features

Svoris53 g
Plotis6 mm
Ilgis120 mm
Aukštis12 mm
Kiekis pakuotėje4 vnt
MedžiagaPlastikas
Pakuotės tipas„Box“
Pakuotės plotis12,2 mm
Pakuotės gylis6,2 mm
Pakuotės aukštis17,6 mm
Korpuso medžiagaPlastikas
AC įėjimo įtampa220-240 V
Energijos efektyvumo klasėF
AC įėjimo dažnis50-60 Hz
Įėjimo įtampa220 - 240 V
Galios koeficientas0,55
Talpinimas palaikomasVidaus
Ilgis104 mm
Lempos dangtelio tipasE27
Šviesos spalvaŠalta balta
Spalvinė temperatūra (min.)4000 K
Spalvinė temperatūra (maksimali)4000 K
Šviesos srautas1055 lm
Tolimosios šviesos kampas200°
Lemputės naudojimo trukmė15000 h
Šviesos srauto reguliavimasNe
Spalvų perteikimo indeksas (CRI)80
Lempos tipasLED
Lempos galingumas10 W
Lemputės formaA formos
Skersmuo6 cm
Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena)A+
Spalvos temperatūra4000 K
Perjungimo ciklų skaičius20000
Paleidimo trukmė0,5 s
Įėjimo dažnis50 - 60 Hz
Lygiavertis Lempa Power75 W
Nominalioji tarnavimo trukmė15000 h
Pakaitinės lemputės energijos galia (maks.)10 W
Lemputės pašildymo trukmė iki 60 %миттєве досягнення максимальної яскравості
Stiklo tipasMatinis
Spindėjimo palaikymo koeficientas70%
Lemputės naudojimo trukmė (naudojant 2,7 h/d.)15 metai
Lemputės srovė80 mA
Švietimo efektyvumas105 lm/W
Momentinis įjungimas iškart visa apšvietimo galiaTaip
Vertinama galia10 W
EAN/UPC/GTIN (pakuotė)8718699694968
EOC kodas871869969496800
12 skaitmenų logistikos kodas (-ai)929002306604
Spalvų nuoseklumas (SDCM)6
Akių komfortasNe
Nominalusis šviesos srautas1055 lm
Produkto pavadinimasLED 75W A60 E27 CW FR ND 4PF/6 DISC
Pakuotės bendrasis svoris140 g
Pakuotės bendrasis svoris190 g
Vieneto SAP plotis12,200 cm
Vieneto SAP ilgis6,200 cm
Vieneto SAP aukštis17,600 cm
Šviesos paskirstymasNekryptinės
SAP EAN bendrasis vieneto svoris0,000 g
Energijos suvartojimas (1 000 h)10 kWh
SAP EAN / UPC kiekvienam rinkiniui8718699694968
Nominalusis spindulio kampas180°
Galios suvartojimas (1000 valandų)10 kWh
Konstrukcija
Stiklo tipas Matinis
Talpinimas palaikomas Vidaus
Šviesos paskirstymas Nekryptinės
Savybės
Korpuso medžiaga Plastikas
Šviesos srauto reguliavimas Ne
Lempos
Lempos dangtelio tipas E27
Šviesos spalva Šalta balta
Tolimosios šviesos kampas 200°
Šviesos srautas 1055 lm
Pakaitinės lemputės energijos galia (maks.) 10 W
Lemputės naudojimo trukmė 15000 h
Lempos tipas LED
Spalvų perteikimo indeksas (CRI) 80
Galios koeficientas 0,55
Švietimo efektyvumas 105 lm/W
Lemputės forma A formos
Spalvinė temperatūra (min.) 4000 K
Spalvinė temperatūra (maksimali) 4000 K
Lempos galingumas 10 W
Akių komfortas Ne
Nominalioji tarnavimo trukmė 15000 h
Spindėjimo palaikymo koeficientas 70%
Spalvos temperatūra 4000 K
Techniniai duomenys
Lygiavertis Lempa Power 75 W
Perjungimo ciklų skaičius 20000
Nominalusis šviesos srautas 1055 lm
Vieneto SAP plotis 12,200 cm
Vieneto SAP ilgis 6,200 cm
Vieneto SAP aukštis 17,600 cm
SAP EAN bendrasis vieneto svoris 0,000 g
Medžiaga Plastikas
Energijos valdymas
AC įėjimo įtampa 220-240 V
AC įėjimo dažnis 50-60 Hz
Įėjimo įtampa 220 - 240 V
Energijos efektyvumo klasė F
Galios suvartojimas (1000 valandų) 10 kWh
Svoris ir matmenys
Plotis 6 mm
Aukštis 12 mm
Ilgis 104 mm
Skersmuo 6 cm
Svoris 53 g
Ilgis 120 mm
Pakuotės duomenys
Pakuotės plotis 12,2 mm
Pakuotės aukštis 17,6 mm
Pakuotės gylis 6,2 mm
Kiekis pakuotėje 4 vnt
Pakuotės bendrasis svoris 140 g
Pakuotės bendrasis svoris 190 g
Pakuotės tipas „Box“
Logistikos duomenys
12 skaitmenų logistikos kodas (-ai) 929002306604
EAN/UPC/GTIN (pakuotė) 8718699694968
Kitos savybės
Lemputės srovė 80 mA
Vertinama galia 10 W
Paleidimo trukmė 0,5 s
Lemputės pašildymo trukmė iki 60 % миттєве досягнення максимальної яскравості
Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) A+
Spalvų nuoseklumas (SDCM) 6